Jdi na obsah Jdi na menu

Naši trenéři

 

Trenéři družstev minivolejbalu

 

Olga Ciuciu

olga.jpgTrenérka s licencí III. třídy, od podzimu 2016 zakládající trenérka naší přípravky.

Absolventka VŠE a Pedagogické fakulty, všestranná sportovkyně a dosud aktivní hráčka volejbalu, v mladších letech hráčka 2. ligy. Další zájmy: studium cizích jazyků, ruční práce, výlety do přírody a práce s dětmi.  

 

 

 

 

 

Lukáš Horák alias „Medvěd

lukas.jpg

 

Trenér mládeže s licencí Českého volejbalového svazu, je trenérem naší přípravky od jejího založení v říjnu 2016.

"Hraju 1. AVL a 3. třídu můžu v Praze – obojí za Medvědy J

Baví mě volejbal – hra i trénování J, míčové sporty, kolo, lyžování, in-line brusle, výlety do přírody, voda, společenské hry a zábava"

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede

 

 

Jana Vráblíková

jana.jpg

 

Trenérka s licencí III. třídy, dlouholetá aktivní hráčka a vedoucí volejbalových oddílů.

"Volejbal hraji již 35 let (a dosud i závodně) a jako bývalá učitelka tělocviku na základních školách, kam děti chodit „musí,“ se chci věnovat sportovní činnosti, kam děti „chtějí“. Mým cílem není dovést svěřence k vrcholovému sportu, ale přeji si, aby je sport bavil a aby díky sportu a volejbalu zvlášť poznali nové kamarády a zažili pocit sdílené radosti". 

 

 

 

 

Dana Škeříková

dana.jpg

Trenérka mládeže s licencí ČVF, aktivní volejbalistka a volejbalová "bafuňářka"

"Volejbal v Sokole Vršovice hraju už mnoho let a vidím, že obnovení dětského družstva je nejlepší způsob, jak si v našem oddíle zajistit další pokračovatele. Věřím, že naši dnešní minivolejbalisté získají ve volejbalovém světě množství zážitků a přátel, ať už budou hrát na jakékoliv úrovni:)"  

 

 

 

 

 
 
 
Jitka Uhrová
jitka3.jpg
Trenérka s licencí III. třídy, dlouholetá hráčka volejbalu na úrovni krajského přeboru, v mládí členka Střediska vrcholového sportu v Ostravě. 
Volejbal mi dal do života spoustu krásných chvil prožitých s přáteli na hřišti i mimo hřiště. Věřím, že volejbal jako kolektivní sport pomůže Vašim dětem zábavnou formou v začlenění do kolektivu, v získání kamarádů a v posílení těla i ducha. Přinese jim poznání, že někdy člověk může prohrát, i když se snaží sebevíc, někdy vyhraje a že jedna prohra neznamená konec světa. 
Další zájmy: lyžování, plavání, cestování, pobyt v přírodě a čtení detektivek.